Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości urządzeń drukujących, skanujących i kopiujących oraz projektorów. Szereg urządzeń to wysokowydajne kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do pracy w średnich i dużych firmach. Posiadają one bardzo wiele funkcji, które umożliwiają drukowanie, kopiowanie, skanują do pliku lub maila. Dedykowane oprogramowanie umożliwia autoryzację na karty , druk podążający, kontrolowanie drukowanych ilości wraz z raportami oraz optymalizację kosztów. Minimalizują również straty w ilości papieru, poprzez ograniczenie niepotrzebnych wydruków.

Oprócz standardowej formy zakupu urządzenia proponujemy Państwu: leasing, dzierżawę i wynajem.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis w różnych formach: pojedyncze zgłoszenia serwisowe, stała opieka serwisowa oraz tzw. abonament „per kopia” lub „za kopie”, bardzo popularne i często stosowane przez firmy korporacyjne. Rozliczenie takie pozwoli Państwu zająć się swoją pracą bez angażowania czasu swojego i działu IT. Urządzenia w takiej umowie objęte są całkowitym serwisem oraz wymianą tonerów i materiałów eksploatacyjnych.

Posiadamy własny serwis w Krakowie z magazynem części i materiałów eksploatacyjnych.
Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów, którzy cały czas pomagają usprawniać pracę Naszych klientów.

Proponujemy klientom rozwiązania rewolucyjne i ewolucyjne. Centralizujemy druk na wysokowydajnych i szybkich drukarkach korytarzowych, ujednolicamy parki maszynowe, dostarczamy tonery.
Proponujemy również płynne rozwiązania w formie małych kroków, które pozwalają klientom w sposób ewolucyjny przeprowadzać zmiany w firmach.
Dostarczając urządzenia szkolimy osoby które będą je obsługiwać, oszczędzając Państwa czas.

Zachęcamy do korzystania z naszej wiedzy i doświadczeń.