PROWADZĄ PAŃSTWO FIRMĘ ? ZARZĄDZACIE ?
Zajmiemy się obsługą Państwa urządzeń drukujących, zdejmując z Was czasochłonne obowiązki.

Czas to pieniądz !
Jesteśmy profesjonalistami, zapoznaj się więc z zaletami kontraktu serwisowego i pozwól nam działać.

Copy Felix


Człowiek zawsze ma przesadne wyobrażenie o tym, czego nie zna. Nasze doświadczenie pomoże Państwu sprawnie poprowadzić swój biznes. Specjalizujemy się w kontraktach serwisowych, które mają za zadanie zdjąć z Państwa  ciężar zajmowania się sprzętem biurowym. Podpisanie kontraktu gwarantuje reakcję serwisu w określonym czasie a także urządzenie zastępcze w przypadku gdy sprzęt wymaga dłuższej naprawy.

Zapewniamy:

1
Stała opieka serwisowa

Urządzenia objęte umowami serwisowymi mają priorytet. Krótki czas reakcji serwisu oraz  czas naprawy sprzętu jest gwarantowany w umowie.

2
Znane miesięczne koszty eksploatacji urządzenia

Niewątpliwą zaletą umowy serwisowej jest fakt, że koszty związane z utrzymaniem sprzętu zostają rozłożone w czasie „na raty”. Comiesięczne faktury pozwalają lepiej planować wydatki.

3
Oszczędność czasu

Dostajesz jedną fakturę miesięcznie, a co za tym idzie wprowadzasz do systemu tylko jeden dokument i robisz tylko jeden przelew. Oszczędzasz czas swój i swojej administracji, masz zapewnioną stałą cenę i pełną przejrzystość ponoszonych kosztów. Nie musisz pilnować serwisanta czy wykonał wszystko zgodnie ze specyfikacją, ponieważ masz zapewnioną w kontrakcie jakość, której możesz wymagać.

4
 Dostawa wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz części

Poprzez materiały eksploatacyjne i części należy rozumieć wszystkie materiały, które są wymagane do prawidłowej pracy urządzenia czyli np. toner, developer, bęben, rolki, zespoły grzejne itd.

5
Urządzenie zastępcze

Takie rozwiązanie daje pewność, że będziesz się zajmować prowadzeniem własnego interesu, a nie poszukiwaniem serwisu i organizacją pracy biura.