Kserokopiarki, drukarki, skanery, oprogramowanie do zarządzania i obiegu dokumentów to wszystko znajdziecie Państwo w firmie COPY FELIX. Niezależnie od tego czy ma to być zakup, dzierżawa, najem czy doradztwo przy wdrożeniu cyfrowego systemu obiegu dokumentów, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zdobywane od 1992 roku doświadczenie przekuwamy w zadowolenie naszych klientów. W działalności COPY FELIX skupiliśmy się na obsłudze klientów profesjonalnych i korporacyjnych, dla których sprawnie funkcjonujący system produkcji dokumentu jest jak krew dla człowieka. Zasięgiem naszego działania obejmujemy teren całej Polski. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom informatycznym panujemy nad rozproszonymi flotami urządzeń i dajemy klientom możliwość ich kontroli, niezależnie od tego gdzie się znajdują.

COPY FELIX jest Autoryzowanym Partnerem RICOH Polska,  Lexmark, Xerox

Nasze portfolio aktywnych klientów to ponad 1500 firm, w których druk jest ważnym elementem pracy.

 

1
EKOLOGIA

Naszą działalność prowadzimy z poszanowaniem środowiska i w zgodzie z normą ISO14001. Posiadamy podpisane umowy na odbiór i utylizację odpadów. Wszystkie zużyte materiały i urządzenia poddawane są sortowaniu i oddawane do utylizacji lub recyclingu zależenie od tego czy jest to papier, plastik, metal czy odpad szkodliwy.

Copy Felix

 

2
POMAGAMY

Od wielu lat wspieramy szereg instytucji charytatywnych w tym dawniej MONAR, a aktualnie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Stowarzyszenie PROVENTUS działające na rzecz dzieci. Nasza pomoc ma głównie charakter finansowy, jednak czasami wspólnie z naszymi klientami przekazujemy poleasingowe urządzenia na rzecz domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Copy Felix