Prowadzą Państwo firmę ? Zarządzacie ? Jesteście zawodowcami w swojej branży ?

Zajmijcie się swoim Biznesem, a My zajmiemy się sprzętem biurowym w Państwa firmie!

 

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży zapoznaj się więc z zaletami kontraktu serwisowego i pozwól nam działać.

Copy Felix

 

1
Zapewniona stała opieka serwisowa

 

Urządzenia objęte umowami serwisowymi mają priorytet jeżeli chodzi o reakcję serwisu. Czas reakcji serwisu oraz maksymalny czas naprawy sprzętu jest zapisany w umowie.

 

2
Znane miesięczne koszty eksploatacji urządzenia

 

Niewątpliwą zaletą umowy serwisowej jest fakt, że te właśnie koszty związane z utrzymaniem sprzętu zostają rozłożone w czasie („na raty”) . Comiesięczne faktury opiewają na identyczną kwotę. Różnice mogą wynikać tylko z ilości wykonywanych kopii / wydruków.

 

3
Oszczędność czasu

 

Dostajesz jedną fakturę miesięcznie, a co za tym idzie wprowadzasz do systemy tylko jeden dokument i robisz tylko jeden przelew. Nie musisz poszukiwać tańszych rozwiązań, bo masz zapewnioną stałą cenę. Nie musisz pilnować serwisanta czy zostało wymienione wszystko zgodnie ze specyfikacją bo masz zapewnioną w kontrakcie jakość i tego wymagasz.

 

4
Zapewniona dostawa wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz części

 

Poprzez materiały eksploatacyjne i części należy rozumieć wszystkie materiały, które są wymagane do prawidłowej pracy urządzenia czyli np. toner, developer, bęben, rolki, zespoły grzejne, dociskowe itd. ….

 

5
Zapewnione urządzenie zastępcze

 

Takie rozwiązanie daje pewność, że będziesz się zajmować prowadzeniem własnego interesu a nie poszukiwaniem serwisu i organizacją pracy biura.