Medal Europejski dla urządzeń wielofunkcyjnych RICOH

Siódmego listopada w Warszawie odbyło się rozdanie nagród w XXIII edycji Medalu Europejskiego. Konkurs ten jest organizowany przez Business Centre Club pod patronem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Medal otrzymały najnowsze kserokopiarki wielofunkcyjne Ricoh Aficio MP C3002AD/ 3502AD/ 4502AD /4502SPDF/ 5502AD/ 5502SPDF.

Dzięki nowemu kontrolerowi GWNX konfiguracja i obsługa urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek jest intuicyjna i prosta – duży, uchylny dotykowy panel. Wygląd ekranu kopiarki wielofunkcyjnej może być dostosowany poprzez umieszczenie ikon i skrótów do najczęściej wykorzystywanych funkcji. Na ekranie głównym można umieścić logo firmy. Duży wyświetlacz daje możliwość przeglądania stron internetowych oraz bezpośredniego drukowania z Internetu, co eliminuje konieczność posiadania komputera. Urządzenia wyposażone są także w wbudowany serwer dokumentów o dużej pojemności. Funkcja wykorzystują bezpiecznego nadpisywania danych i szyfrowania dysku twardego firmy Ricoh

Marketing Director w Ricoh Polska Pawła Barski na temat Medalu Europejskiego „Medal Europejski otrzymują produkty posiadające wyjątkową jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo. Nagroda dla całej serii naszych najnowszych urządzeń wielofunkcyjnych z kontrolerem GWNX to bardzo ważne wyróżnienie wieńczące ogromny wysiłek całej firmy w tworzeniu jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.”

Medalem Europejskim są wyróżniane wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagrodzony produkt spełnia wszystkie wymagane prawem normy, licencje, patenty. Wpływ na przyznanie jego ma także rozwój firmy oraz osiągnięcia tj. nagrody i certyfikaty.